TEŞEKKÜR MESAJLARI


HASAN HAKALMAZ

Özel Ordu Umut Hastanesi'nde bel fıtığı ameliyatımı gerçekleştirip beni sağlığıma kavuşturan Op. Dr. Ercan GENÇ'e teşekkür eder, meslek hayatında başarılar dileriz.

ZENNURE ÇİÇEK

Ailemizin değerli varlığı ZENNURE ÇİÇEK'in Özel Ordu Umut Hastanesi'nde tedavi ve ameliyat sürecinde bizlere büyük moral ve destek veren, ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirerek sağlığına kavuşturan Beyin Ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ercan GENÇ başta olmak üzere, servis hemşireleri Merve BAYRAK, Semra ÇAKIR, Deniz MOLLAOĞLU, Meltem GÜL, Hacer İNAN, Burcu BİNGÖL VE Eda DURAK ile hastane yönetimine, tüm görevlilere ve bizleri telefon veya mesajla arayan yada ziyaret ederek yalnız bırakmayan tüm dost ve yakınlarımıza teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.
 

TURGAY ÇAKMAK

Ani rahatsızlığım nedeniyle başvurduğum Özel Ordu Umut Hastanesine tatil günü olmasına rağmen insan sağlığına verdiği taktire şayan önem nedeniyle gelerek, hastalığımı teşhis edip, tedaviye başlayan hastanene Başhekimi Uzm. Dr. Syn. Kadir ŞAHNA olmak üzere hastane doktorlarından Dahiliye uzmanı Dr. Ali MEYDAN, enfeksiyon hastalıkları uzmanı Amır Doulat ABADI, Diyetisyen Betül GÜLŞAHİN, servis hemşireleri Ayşe TOMAKİN, arzu ÇELEBİ, Tuğba ULUSAY, Nisanur ÇELEBİ, Tuçe BAŞKÖY, stajer hemşire Seyit KELEM ve Umut Hastanesi Genel Müdürü Sn. İdris ALTUNEL e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

DURMUŞ KARAAĞAÇ

Özel Ordu Umut Hastanesi'nde kızım Gözde Karaağaç'ın ameliyatını başarı ile gerçekleştirerek eski sağlığına kavuşturan, İlimizin yetiştirdiği değerli hekimlerimizden, Plastik Cerrahi Op. Dr. Bülent KEMENT başta olmak üzere, yakın ilgi ve alakalarını esirgemeyen Hastane Genel Müdür ü Sn. İdris ALTUNEL, Başhekim Uzm. Dr. Kadir Şahna'ya ve tüm servis hemşire ve görevlilerine teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.